Wyjazdowy niezbędnik każdej kobiety – Porady

Tak to już jest, że kobietom spakowanie odpowiedniej ilości rzeczy zawsze sprawia więcej problemów niż mężczyznom. Zatem niech ten krótki poradnik posłuży każdej kobiecie przy pakowaniu.

1. Im mniej tym lepiej. Na prawdę, nie warto brać ubrań na każdą okazję – na rano, na obiad, na dyskotekę, na wieczór itd. Najlepiej spakować tylko te ubrania, w których świetnie się czujemy, są wygodne i praktyczne. Jeśli jeszcze dodatkowo nie wymagają prasowania, mamy stworzony bagaż ubrań niemal idealny.
Pakowanie walizki - Porady
2. Ciemne spodnie. To element, który koniecznie znaleźć się musi w bagażu każdej kobiety. Nie tylko są eleganckie, wyglądają dobrze w sportowym zestawieniu, ale również znacznie mniej widoczny jest na nich kurz i brud.

3. Płaskie i wygodne buty – tego w bagażu zabraknąć nie może. Na pewno w czasie wyjazdu przydadzą się w wielu sytuacjach.

4. Kosmetyki w wersji mini. Dostać je można w każdej drogerii a nawet supermarkecie. Są małe i wydajne, zajmują niewiele miejsca i wystarczą na cały wyjazd. Bardzo praktyczne.

5. Wielofunkcyjne akcesoria to sposób na zmniejszenie objętości bagażu, ale również zapewnienie sobie wszystkiego co niezbędne podczas podróży i zaskakujących sytuacjach jakie spotkać mogą nas na miejscu.

Drogie panie pamiętajcie koniecznie, że jadąc w miejsca, gdzie zakupy można zrobić w bardzo okazyjnych cenach nie bierzcie ze sobą zbyt wielu rzeczy, bowiem i tak wrócicie z ogromną ilością nowych rzeczy.

Przydatne strony internetowe w podróży: Fly Radar – śledzenie samolotów pod ręką